پروژه هایی که زاده یو وب هستند

در زیر میتوانید برخی از نمونه پروژه های ما را مشاهده کنید، نام، توضیحات و خدماتی که برایشان انجام دادیم ذکر شده است.

پروژه های فارسی (راستچین)

سون دامین

وبسایت سون دامین مرکز خرید و فروش دامنه و وبسایت های رند و آماده در ایران می باشد. تیم بزرگ یو وب از همکاری با اعضای این مجموعه و پیادی سازی صفر تا صد این پروژه بسیار خوشنود می باشد.

سون دامین

وبسایت سون دامین مرکز خرید و فروش دامنه و وبسایت های رند و آماده در ایران می باشد. تیم بزرگ یو وب از همکاری با اعضای این مجموعه و پیادی سازی صفر تا صد این پروژه بسیار خوشنود می باشد.

اکسچینج کن

طراحی سایت صرافی آنلاین خرید و فروش ارز دیجیتال. صرافی آنلاین اکسچنج کن به تازگی در عرصه خرید و فروش ارزهای دیجیتال وارد شده و قصد دارد تا با هدایت افراد مشتاق به سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال خدمات خود را عرضه کند.

کلینیک دکتر روحانی

مرکز زیبایی دکتر روحانی یکی از بهترین مراکز درمانی در حوزه پوست، مو و زیبایی در رشت، تهران و استانبول می باشد، این وبسایت دوزبانه، یک پنل بصورت اختصاصی کد نویسی شده برای رزرو بیمار و مدیریت پزشک را در خود جای داده است. خانم دکتر صالحه روحانی به مجموعه شما وب لطف داشتند و با ما قرارداد امضا کردند.

کنکورآسا

وبسایت غزال گلناری روانشناس و مشاور تحصیلی. مجموعه مشاوره تحصیلی برای کنکور و دانش آموزان به همراه کد نویسی داشبورد دانش آموزان و لایسنس گذاری روی پکیج های آموزشی.

پروژه های بین المللی(چپ چین)

های وب

وبسایت های وب، یک آژانس طراحی وبسایت، در شهر مونیخ آلمان می باشد که تیم یو وب به مدت سه سال با این شرکت همکاری مستقیم دارد. بسیاری از پروژه هایمان بصورت مشترک تکمیل و برنامه ریزی می گردد.

دکتر سئو

وبسایت دکتر سئو، یک آژانس طراحی وبسایت، سئو و مارکتینگ در شهر منچستر انگلیس می باشد که تیم یو وب به مدت سه سال با این شرکت همکاری مستقیم دارد.

یوکی سی سی تی وی

UKCCTV یک شرکت محدود بریتانیایی است که متخصص در واردات و توزیع سیستم‌های دوربین مدار بسته و لوازم جانبی در داخل و اطراف بریتانیا است. دفتر مرکزی و پایگاه اصلی نمایشگاه آنها در منچستر است.

وود وال

Woodwall مشتریان را تشویق می کند که با اطمینان خاطر خرید کنند و دیوارپوش هایی را با نصب آسان و سریع و آسان برای جابجایی ارائه می دهد و به شما امکان می دهد فضای داخلی خود را متحول کنید.

سبحان ایزدی

طراحی وبسایت شخصی و رزومه کاری آقای سید محمد حسین ایزدی مهر. با تشکر از محبتشون برای انتخاب تیم شما وب.

آماده اید تا ایده خود را به واقعیت تبدیل کنید؟